کرم پودر SPF30 لومی مجیک


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

ناموجود

کرم پودر SPF30 لومی مجیک 30

- از بین بردن ناهمگونی‌های روی پوست

- پوشش دهندگی کامل عیوب پوست

بافتی سبک و نرم

- محافظت از پوست شما در برابر آفتاب

- بدون احساس سنگینی

 


ناموجود

همه ما به زیبایی پوست صورت‌ اهمیت فراوانی می‌دهیم ولی گاهی به هر دلیل نقص‌هایی روی پوست به وجود می‌آید که تا زمان درمان چاره‌ای جز پوشاندن آنها نداریم و گاهی این نقص های پوستی به گونه ای‌ست که هیچ وقت هم درمان نمی شوند و همیشه روی پوست ما جا خوش می‌کنند و در اینجاست که کرم پودر به کمک‌مان می‌آید. کرم‌پودر یکی از اصلی‌ترین مواد آرایشی است که شاید بدون آن آرایش چندان معنایی نداشته باشد. برای از بین بردن ناهمگونی‌های روی پوست  یک زیرسازی خوب می‌تواند مهم ترین و البته اولین گام آرایش شما باشد.

کرم پودر لومی مجیک لورال با پوشش دهندگی کامل عیوب پوستی را برطرف می‌کند و پوستی یکنواخت و زیبا را  به شما هدیه می‌دهد . این کرم پودر با بافتی سبک و نرم، از خستگی پوست شما جلوگیری می‌کند و از پوست شما در برابر آفتاب نیز محافظت می‌کند. پس با خرید  کرم پودر لورال لومی مجیک با یک تیر دو نشان زده اید نخست آنکه کرم پودری بسیار نرم لطیفی را برای پوشاندن عوارض پوستی خود برگزیده اید و دوم یک ضد آفتاب مناسب را هم برای صورت خود انتخاب کرده‌اید. این یعنی انتخاب هوشمندانه یک خانم خوشفکر ایرانی.  استفاده از کرم پودر لومی مجیک  لورال این امکان را به شما می دهد تا پوستی زیبا و یکدست را با پوشانندگی بالا برای خود فراهم آورده و از آرایشی یک دست و زیبا در طول روز لذت ببرید. بافت سبک و نرم این کرم پودر به گونه ای است که هیچ احساس سنگینی و سختی را برای شما به وجود نمی آورد و به راحتی با مصرف مقدار کمی شیر پاک کن از روی صورت شما پاک می شود و البته ماندن طولانی مدت آن بر روی پوست شما هیچ گونه آسیبی به آن نمی‌رساند.

  

روش استفاده

ابتدا صورت را با آب سرد بشویید تا از هرگونه آلودگی پاک شود،  سپس با استفاده از نوک انگشت یا پد آرایشی مخصوص مقداری کمی از کرم پودر لورال لومی مجیک را در جاهای مختلف صورت قرار دهید و آن را به صورت دورانی و یکنواخت در تمام صورت پخش کنید.

نظر بدهید


0 نظر برای کرم پودر SPF30 لومی مجیکثبت نقد و بررسی


1 2 3 4 5


بالا
{profishop:copyright}