فون سنگی یو تری اف


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

ناموجود

فون سنگی یو تری اف

- مناسب جهت پوست های چرب 

- پوشش دهی بسیار بالا

- قابل استفاده با پد هیدرو 

- دارای SPF 30

- حاوی روغن اسطوخودوس 

- حاوی جوانه گندم 

- حاوی عصاره آلوئه ورا 

- قابل استفاده در آب و هوای مختلف 

- حاوی ترکیبات معدنی و گیاهی 


ناموجود

فون چیست؟ اغلب ما خانم ها و یا حتی آقایان در آرایشگاه و سالن های زیبایی اصطلاحاتی همچون فون یا فون زدن و یا رنگ زمینه چهره را شنیده ایم. این اصطلاحات در واقع کلمات تخصصی آرایشی و میکاپ هستند و بغیر از آرایشگاه در جاهای دیگر این کلمات را نمی شنوید. اما فون چیست؟ فون در اصطلاح به رنگ زمینه چهره ، فون صحنه ، فون چهره و رنگ متن چهره گفته می شود. فون زدن ، به معنی زمینه ایجاد پایه و اساس برای گریم می باشد. کلمه فون زدن اغلب در بحث گریم به کار می رود. بسیاری از آرایشگران در آرایشگاه با استفاده از فون زمینه پوست را برای یک گریم تخصصی همچون گریم عروس، آماده می کنند. یکی از مهمترین کاربردهای این روش پوشاندن لک ها و عیوب روی پوست است که در آرایش می تواند بسیار دردسر ساز نیز باشد. یو تری اف (U3F) شرکتی است با تولید کنندگانی از کشور ایران که در زمینه ساخت لوازم آرایشی حرفه ای فعالیت می کند. محصولاتی که توسط این برند تولید شده کاربرد سالنی دارد و برای گریم مناسب است. یکی از محصولات این برند فون سنگی یو تری اف مناسب پوست های چرب بوده و دارای پوشش دهی بسیار بالایی است و با داشتن SPF 30 از پوست شما در برابر اشعه های آفتاب محافظت می کند. 

 

روش استفاده

- نخست، تکه پنبه نمناکی را به کمی شیر پاک کن آغشته نمائید، صورت شخص را تمیز کنید ، سپس یک قطعه اسفنج ( اندازه ، فرم و شکل اسفنج بستگی به قسمت های صورت ، گردن و kamagra from india… دارد ) را با آب ولرم خیس کرده، فشار دهید تا به صورت نمناکی درآید. آن را آرام روی فون مورد نظر مالیده و بسیار آرام از پیشانی تا گردن شخص را بدین طریق فون بزنید:

- پیشانی به دو طرف شقیقه ها ، اطراف چشم ( پشت چشم و زیر چشم ) ، روی بینی ، اطراف بینی ، روی گونه ها تا کنار گوش ، سپس از زیر گونه ها به طرف فک ، اطراف لب ، چانه و گردن ( تا محل یقه لباس ) را فون بزنید ، گوش ها و دست ها نیز بسته به نوع کار سینما و … نیاز به فون دارد.

- سعی شود ابروان ، موهای اطراف چهره و نیز ( ریش و سیبیل بازیگر مرد ) آغشته به فون نگردد. چنانچه ، قسمت های ذکر شده به فون آغشته گشت با یک قطعه اسفنج یا یک برس کوچک نمناک ، رنگ فون را از این نواحی پاک کنید.

- فون خشک نیاز به پودر زدن ندارد ولی در زمان استفاده از فون چرب ، لازم است بر روی فون چرب برای گرفتن چربی ، از پودر بی رنگ استفاده گردد.

نظر بدهید


0 نظر برای فون سنگی یو تری افثبت نقد و بررسی


1 2 3 4 5


بالا
{profishop:copyright}