فون آکوا کالر سنگی مروان خیر


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

ناموجود

فون آکوا کالر سنگی مروان خیر

 

- ماندگاری و دوام بالا

- برای زیرسازی آرایش و گریم

- مناسب پوست های چرب و مختلط و نرمال

- مناسب استفاده در آب و هوای گرم و خشک و شرجی


ناموجود

برند ایرانی مروان خیر تولید شده توسط مجموعه وریامهر است که در زمینه تولیدات تخصصی جهت: گریم سینمایی، عروس و محصولات سالنی در حوزه سلامت و زیبائی آغاز به کار نموده است. نمونه ای از تولیدات این برند با کیفیت در فروشگاه اینترنتی مو تن رو برای خرید موجود می باشد. فون آکوا کالر سنگی مروان خیر دارای فرمولاسیون منحصر به فرد به همراه روغن اسطخدوس است که برای پوست های چرب و مختلط و نرمال مورد استفاده خواهد بود. این محصول پوشانندگی فوق العاده دارد و برای زیرسازی آرایش و گریم بسیار ایده آل است. با استفاده از پد هیدرو مرطوب میتوانید از این محصول استفاده کنید. این فون برای استفاده در آب و هوای گرم و خشک و شرجی توصیه می شود.

 

روش استفاده

نخست، تکه پنبه نمناکی را به کمی شیر پاک کن آغشته نمائید، صورت شخص را تمیز کنید، سپس یک قطعه اسفنج ( اندازه ، فرم و شکل اسفنج بستگی به قسمت های صورت ، گردن را با آب ولرم خیس کرده، فشار دهید تا به صورت نمناکی درآید. آن را آرام روی فون مورد نظر مالیده و بسیار آرام از پیشانی تا گردن شخص را بدین طریق فون بزنید:

پیشانی به دو طرف شقیقه ها، اطراف چشم ( پشت چشم و زیر چشم )، روی بینی ، اطراف بینی، روی گونه ها تا کنار گوش، سپس از زیر گونه ها به طرف فک، اطراف لب ، چانه و گردن ( تا محل یقه لباس ) را فون بزنید، گوش ها و دست ها نیز بسته به نوع کار سینما و … نیاز به فون دارد.

سعی شود ابروان، موهای اطراف چهره و نیز ( ریش و سیبیل بازیگر مرد ) آغشته به فون نگردد. چنانچه، قسمت های ذکر شده به فون آغشته گشت با یک قطعه اسفنج یا یک برس کوچک نمناک، رنگ فون را از این نواحی پاک کنید.

فون خشک نیاز به پودر زدن ندارد ولی در زمان استفاده از فون چرب، لازم است بر روی فون چرب برای گرفتن چربی، از پودر بی رنگ استفاده گردد. 

 

نظر بدهید


0 نظر برای فون آکوا کالر سنگی مروان خیرثبت نقد و بررسی


1 2 3 4 5


بالا
{profishop:copyright}