کرم پودر Dress Me Perfect SPF15 دبورا


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

ناموجود

کرم پودر Dress Me Perfect SPF15 دبورا

- خنثی کننده 95درصد اشعه‌های UVA و UVB

- جلوگیری از تخریب کلاژن پوست

- پوشاننده تمام چاله های پوستی سطحی و نیمه عمیق


ناموجود

نفس عمیق پوست

ترکیب‌های اکسیژن‌رسان موجود در کرم پودر Dress Me Perfect SPF15 دبورا باعث افزایش متابولیسم سلولی می‌شود که فقدان سلول‌هایی را که هر روز توسط ماکروفاژها بلعیده می‌شوند جبران می‌کند و باعث افزایش و تسریع بازسازی بیولوژیک سلول یا Regeneration سلولی می‌شود.

آنزیم‌ها و پیتیدهای موجود در فیلتر ضد آفتاب 15SPF این محصول، که ترکیب ملایم و در عین حال قدرتمندی از ضد آفتاب‌های شیمیایی و فیزیکی است، تا 95درصد اشعه‌های UVA و UVB خورشید را خنثی می‌کند و مانع از تخریب کلاژن در اپیدرم می‌شود و در عین حال از تخریب عمقی سلول‌های پوست و فعالیت رادیکال‌های آزاد جلوگیری می‌کند.

حالت مایع کرم پودر Dress Me Perfect SPF15 دبورا، قابل تهیه از فروشگاه اینترنتی موتن‌رو، قابلیت پوشانندگی این کرم پودر را دوچندان کرده به طوری که می‌توانید، با اطمینان، تمام لک و پیس‌ها، چاله‌های پوستی سطحی و نیمه عمیق، جای زخم، نشانه‌های کم خوابی و ایرادهایی مانند این‌ها را با استفاده از کرم پودر Dress Me Perfect SPF15، به این دلیل که از ساختار مولکولی مایع برخوردار است، پنهان کنید. علاوه بر این، حالت مایع این کرم پودر باعث می‌شود که غلظتش روی پوست سنگینی نکند و از کرم پودرهای چرب و نیمه چرب سبک‌تر و، برای پوست، خوشایندتر باشد.

تنالیته‌ی رنگی این کرم پودر طوری تنظیم شده که با هر رنگ پوستی، از سفید تا گندمی و سبزه، سازگار است و قابلیت انطباقی خارق‌العاده‌ای دارد.

 

روش استفاده

برای داشتن بافتی یکدست و آرایشی ایده‌آل، ابتدا صورت‌تان را با شامچو بچه بشویید. سپس با استفاده از تّنر از پوست‌تان لایه‌برداری کنید. پس از آن نوبت به کرم مرطوب‌کننده می‌رسد؛ پوست مرطوب سبوماین کم‌تری ترشح می‌کند که باعث می‌شود آرایش دوام بیشتری داشته باشد. (اگر پوست‌تان چرب است به جای مرطوب‌کننده از لوسیون‌های مخصوص پوست‌های چرب استفاده کنید.) بعد از همه‌ی این‌ها نوبت به پرایمر می‌رسد. حالا پوست نرم و یکدست شما آماده‌ی استفاده از کرم پودر است.

کرم پودر Dress Me Perfect SPF15 دبورا را به صورت نقطه‌ای روی صورت‌تان بگذارید ( روی ناحیه‌ی T و خارج از آن ).

Dress Me Perfect SPF15 دبورا یک کرم پودر مایع است؛ پس استفاده از اسفنج، برای پخش کردن آن روی صورت، بهترین گزینه است. اسفنج مرطوب را به صورت ضربه‌ای روی پوست‌تان بزنید و کرم پودر را پخش کنید.

 

نظر بدهید


0 نظر برای کرم پودر Dress Me Perfect SPF15 دبوراثبت نقد و بررسی


1 2 3 4 5


بالا
{profishop:copyright}